FarhangIran
 
 
 
 
 
 
 
 
 
برگ نخست
در باره ما
پیوند با ما
راهنما
جستجوی پیشرفته
یاد داشت روز
سیاسی-اجتماعی
ترجمه روزنامه ها
تاریخی-فرهنگی
شاهنامه فردوسی
شاهنامه خوانی
زرتشت، اوستا، گاتها
سیمرغ در فرهنگ ایران
جشن های ایرانی
خنیاگری
باغ ایرانی
نام های ایرانی
واژه نامه زبان پارسی
پرسش و پاسخ
یادمان های تاریخی
رو یداد ها
گفتگو ها
طنز
 
 
تازه ترین ها
پر بیننده ترین ها
 
 
 
 
 
 
برگ نخست arrow رو یداد ها arrow رویداد ها arrow  ایران فروشان در واشینگتن فرش قرمز زیر پای ولی ولیعهد عربستان پهن کردند
ایران فروشان در واشینگتن فرش قرمز زیر پای ولی ولیعهد عربستان پهن کردند چاپ ارسال به دوست
نویسنده فرهنگ ایران   
۲۹ خرداد ۱۳۹۵
هم زمان با ملاقات پسرسلطان سعودی با رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید، چند خائن و فرومایه به اصطلاح ایرانی! به ضرب و زور دلار های نفتی، فرش قرمز زیر پای شازده دردانه پهن کردند. گروه اندگی زیر نام کنفرانس "چالش هاى پلوراليسم در ايران" در روز جمعه هفدهم ماه ژوئن 2016 کمی دور تر از کاخ سفید در "باشگاه رسانه ملی آمريكا" در واشینگتن جمع شدند و در مزدوری به رژیم های عربی گوی سبقت را از یکدیگر ربودند و به کمک دلار های نفتی به خوش رقصی  و رقص شکم پرداختند.

البته مسبب اصلی این بی پروایی ها،خیانت ها و ایران ستیزی ها؛ همانا رژیم نابخرد آخوندی می باشد، که با اعمال و رفتار های قرون وسطایی و غیر متمدن به این عناصر وابسته به پول و سیاست های بیگانه اجازه می دهد، تا با فرصت طلبی زمینه ساز تجزیه و نابودی ایران را فراهم کنند.

گروه فرش انداز! مدعی شد چند؛ عرب ، بلوچ، کرد، ترک ، ترکمن و هم چنین چند مسیحی و یهودی در این جلسه به ارائه دیدگاه‌های خود پرداختند. به ادعای گروه فرش انداز! این کنفرانس  به همت "سازمان حقوق بشر اهواز" و با همکاری "مرکز مطالعات توسعه‌ای ابن خلدون" و با مشارکت کارشناسان ایرانی، عرب و آمریکایی و همچنین با حضور سیاست‌مداران، دانشگاهیان و حقوقدانانی از مليتها و اقلیت‌های دینی و قومی مختلف ایران برگزار شد. البته شمار این همه سران و کارشناسان در عکس ها چیزی نزدیک به سی! نفر بود.

این همه کارشناس و ایران ستیز که همه با عناوین دکتر،پروفسور، استاد، کارشناس و دیگر عناوین فرمایشی و افتخاری!  نامیده شده اند البته در خود ایران ناشناس هستند.

اما تاسف بار تر از این بازی های ایران ستیزانه؛ شرکت خانم مهرانگیز کار به عنوان سخنران در این مجمع بود. البته می دانیم که خانم کار چند سال پیش برای شرکت در برنامه های بخش فارسی صدای آمریکا بر سر پول چانه زنی می کرده است و زندگی در خارج و غربت هزینه دارد. خانم شیرین عبادی برنده جایزه نوبل صلح در لندن بود و نتوانست و یا نمی خواست در جلسه ای که به ضرب و زور دلار های نفتی برگزار می شود مدرکی به دست مردم ایران بدهد. عبادی پیام نوشته خود را برای خواندن به این مجمع فرستاد. خبر ها حاکی از این است که سبیل های چند آمریکایی بازنشسته برای شرکت در این جلسه چرب شده بود و سایت اینترنتی معلوم الحال العربیه ! هم مسئولیت پروپاگاند این جلسه را به عهده داشت. البته چند رسانه به اصطلاح ایرانی! که با پول اعراب به روی آنتن یا اینترنت می روند و چند کارشناس (دلار شناس) همه کاره ایرانی به زودی به این ماجرا آب و تاب فراوانی خواهند داد.

آخرین بروز رسانی ( ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ )
 
 

دریافت آگاهی نامه

نشانی ایمیل شما:  
دریافت آگاهی نامه بیرون رفتن
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتشارات فرهنگ ایران
انتشارات فرهنگ ایران
گاهنامه فرهنگی
گاهنامه فرهنگی
گروه فرهنگ ایران
FaceBookFarhangiran
شاهنامه فردوسی
shahnameh
پرچم های ایران
flag_ali_qoli-shah-adel.jpg
پوشاک زنان ایرانی
جنگ ابزار های ارتش ایران
RSS های فرهنگ ایران
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Untitled Document
                              

Copyright © 2004, All rights reserved. Created by The Iranian cultural foundation
E-mail: webmaster[at]farhangiran.com